Drukarki z funkcją drukowania z chmury.

Google wprowadza funkcjonalność drukowania w chmurze – praktyczne rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych. Drukarka z taką funkcją nawiązuje bezpośrednie połączenie z internetem, a drukowanie możliwe jest możliwe bez konieczności konfiguracji na komputerze. Dokument w ciągu kilku sekund możesz przesłać do aplikacji Google Cloud Print i od razu wydrukować na swoim urządzeniu.
Według przeprowadzanych badań, przez prywatną firmę badającą rynek – aktualnie nie wiele osób korzysta z tej funkcjonalności, ale trend jest stale wzrastający. W porównaniu  do poprzedniego roku, liczba użytkowników wzrosła ponad 100 procent. Najczęściej z tej opcji korzystają biznesmeni, często wyjeżdżające w podróże służbowe. Producent urządzeń drukujących który przoduje wśród użytkowników którzy wykorzystają tą formę drukowania to Samsung.

By obniżyć koszty eksploatacji drukarki warto pomyśleć o zakupie kompatybilnych zamienniki do drukarek. Dziek temu drukowanie będzie łatwe, przyjemne i co najważniejsze tanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Tusze i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.